Fan Club Oleksandra Nikitina i Mai Ostaszewskiej

Fan Club Oleksandra Nikitina i Mai Ostaszewskiej

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-09-05 18:42:30

MeG-18

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 37
Punktów :   

Wywiady i arytykuły

Wszelkie informacje o Olegu z prasy i internetu:

Zapis czata z Olegiem Nikitinem:
Oleksandr Nikitin:Witamy wszystkich na czacie

monisia165:jak panu się gra w serialu??

Oleksandr Nikitin:bardzo mi się podoba ponieważ jest to inny kraj i bardzo ciekawa życiowa rola. W każdym człowieku jest dobra i zła strona

Motylek2537:Jak minął dzień?

Oleksandr Nikitin:dziś były zdjęcia bylem na planie

kama1: dzień dobry!!jak pan się dostał do serialu na dobre i na złe??

Oleksandr Nikitin:dostałem zaproszenie z produkcji to było 5 lat temu . przyjechałem sprobowałem ale na przygotowanie tekstu nie było czasu nie znalem języka nie chciałem zawieść ludzi i dlatego odmówiłem jeśli byłoby więcej czasu wtedy bym sprobował

karotka:witam pana lubi pan wykonywac swoja prace ? ciezko jest zostac aktorem ?

Oleksandr Nikitin:ohhh podoba mi się moja praca, a aby być aktorem trzeba mieć talent i skończyć szkołe

Paz: Ma pan teraz tłumacza?

Oleksandr Nikitin:tak

Rinka1: Jak Pan został przyjęty przez pozostałych aktorów, grających w serialu ?

Oleksandr Nikitin:bardzo dobrze, z szacunkiem z wyrozumiałością , było bardzo przyjemnie , to pomaga na planie bardzo

ola_s: Jak się Panu współpracuje z Mają Ostaszewską ( jedną z najlepszych polskich aktorek , a wg mnie najlepsząa)?

Oleksandr Nikitin:mam z nią dobry kontakt na planie , to jest bardzo ważne w pracy

monisia165: czym sie pan zajmuje na codzien jakieś hobby?

Oleksandr Nikitin:lubię książki , słuchać muzyki a hobby to historia, oraz sport

Assia: czy w serialu będzie pan z mają ostaszewską? bo moim zdaniem pasujecie do siebie

Oleksandr Nikitin:to jest tajemnica

Rinka1: Czy znał Pan język polski wcześniej, czy dopiero się Pan uczył do roli ?

Oleksandr Nikitin:nie znam języka polskiego , uczę się i robie postępy jest ciężko ale ciekawie

stynka00:CZY PODOBA SIE PANU ROLA W SERIALU NA DOBRE I NA ZŁE?

Oleksandr Nikitin:tak bardzo mi się podoba dlatego ze to jest interesująca postać

ola_s: Czy wcześniej miał Pan okazję zetknąć się z polską kinematografią , współpracować z polskimi aktorami, reżyserami, operatorami itp ?

Oleksandr Nikitin:nie

Sasha:Witam serdecznie:) Czy od dziecka marzył pan o roli aktorskiej?

Oleksandr Nikitin:prawdę mówiąc tak

ola_s: Czy ma Pan ulubionego reżysera , którego propozycję przyjąłby Pan w ciemno ?

Oleksandr Nikitin:Mel Gibson

Motylek2537: Czy lubi pan oglądać siebie w telewizji?

Oleksandr Nikitin:nie lubię

ola_s: Czy uczęszcza Pan na siłownię ( podniósł Pan Burskiego jak piórko )?

Oleksandr Nikitin:tak trenuje , mało jem i podtrzymuje formę a Burski jest lekki

Motylek2537: Ma pan strone internetowa??

Oleksandr Nikitin:Nie posiadam

olciad: Ile zna pan jeżyków i jakie to są?

Oleksandr Nikitin:rosyjski , ukraiński i troszeczkę polski

olciad: Czym sie pan zajmuje na co dzien?

Oleksandr Nikitin:nie mam praktycznie wolnych dni

nastolatka: jaką cechę wedlug pana powinien posaidac kazdy aktro??

Oleksandr Nikitin:otwartość to najważniejsze

ola_s: Czy zauważył Pan jakieś istotne różnice w pracy na planie serialu w Polsce i w Rosji ?

Oleksandr Nikitin:w Polsce jest to bardziej zorganizowane

r_a_f_a_l: Czy duże trudności sprawia panu nauka naszego języka?

Oleksandr Nikitin:tak , bardzo ciężko zwłaszcza ść np szczęście itd

Motylek2537: Czy zgdodziłby się Pan wystąpić w Tańcu z Gwiazdami?

Oleksandr Nikitin:dlaczego nie

clementine: Ma Pan swojego ulubionego aktora ,aktorkę?

Oleksandr Nikitin:Meril Streep i Mel Gibson i Anthony Hopkins

lAvAnde: ile czasu spędza pan na planie?

Oleksandr Nikitin:rożnie to zależny od planu na planie:)

Kotka: Czy pojawił się w scenariuszu tekst, którego w żaden sposób nie mógł Pan wymówić? Jesli tak, to prosimy o cytaty

Oleksandr Nikitin:nie było trudności, na razie

clementine: Czy lubi Pan podróżować?

Oleksandr Nikitin:tak bardzo

Assia: która z polskich aktorek podoba się Panu najbardziej?

Oleksandr Nikitin:wszystkie aktorki bardzo mi się podobają są bardzo ładne

r_a_f_a_l: Witam pana serdexcznie i pozdrawiam:)Czy lubi pan polskie jedzenie?

Oleksandr Nikitin:żurek jest super

u204: woli pan czarne czy białe charaktery>?!!!

Oleksandr Nikitin:ciekawiej jest grać czarny charakter

clementine: Czy przyjażni się Pan z kimś z plany serialu?

Oleksandr Nikitin:tak mam dużo przyjaciół

Batman_Forever: A gdzie się Pan urodził?

Oleksandr Nikitin: na Łotwie

kama1: Umie pan gotować?

Oleksandr Nikitin:tak bardzo lubię gotować barszcz ukraiński i pierogi ruskie

Sylvia205: W jakich innych filmach pan zagrał? Ma pan zamiar kontynuawać kariere w Polsce? Dostał pan inne propozycje ról w polskich filmach?

Oleksandr Nikitin:grałem w różnych projekcjach jednym z nich był film Szerszeń gdzie zagrałem główną role a autorka książki jest Etel Lilian Voinicz-polka

kama1: Jaką inną pracę wybrałby pan sobie niż aktorstwo??

Oleksandr Nikitin:reżyser:)

Motylek2537: jak długio uczy się pan roli do serialu?

Oleksandr Nikitin:bardzo długo

clementine: Co najbardziej denerwuje Pana w Polakach?

Oleksandr Nikitin:oni mnie nie denerwują

moniakicius_SKAYPER_ONA: Jakie jest Pana najskrytsze marzenie?

Oleksandr Nikitin:trafić do raju

magda97: jaka jest ulubiona pana książka

Oleksandr Nikitin:Dostojewskiego Idiot

clementine: Czy trudność sprawia panu dojeżdżanie na plan serialu?

Oleksandr Nikitin:nie, w pociągu odpoczywam i uczę się tekstu

Motylek2537: Czy uważa pan, że poczucie humoru, spojrzenie na świat z przymrużeniem oka pomaga przezwyciężyć trudności?

Oleksandr Nikitin:poczucie humoru tylko mi pomaga jeśli nie ma poczucia humoru to jest ciężko

Motylek2537: Gdzie chciałby pan spędzić wymarzone wakacje?

Oleksandr Nikitin:w Wietnamie

Kasia9: czy grac rolę chorego psychicznie jest tak samo jak normalnego człowieka, czy gorzej??

Oleksandr Nikitin:trzeba grac tak jak normalnego

Esperanza: Witam Serdecznie Pana  Super Pan Gra W Serialu ! Jak długo trwa nakręcenie jednego odcinka

Oleksandr Nikitin:5 dni ale to sekret:)

Olaa10: jak pan czuje się w polsce??

Oleksandr Nikitin:wspaniale

ola_s: czy podoba się Panu Warszawa ?

Oleksandr Nikitin:bardzo mi się podoba Warszawa , Stare Miasto Nowy świat Sekocin-lasvegas

mariola919: Czy kiedykolwiek zdarzyła się pau jakaś wpadka na scenie?

Oleksandr Nikitin:tak np spodnie się porwały a przede mną cały spektakl i nie było czasu żeby je naprawić

marianek: ILe ma pan latn bo wygląda pan bardzo mlodo?!

Oleksandr Nikitin:dziękuję 18 +vat

ola_: czy w Rosji gra Pan również w teatrze , w jakiej sztuce ostatnio ?

Oleksandr Nikitin:nie gram nie mam czasu filmy zabierają mi dużo czasu ale bardzo bym chciał,zagrać Otello

Esperanza: Czy chciałby Pan zagrać w jakimś filmie  Czy grał Pan wogole w jakichś filmach czy tylko w serialu

Oleksandr Nikitin:grałem ale pewnie ich nie widzieliście dlatego ze były kręcone w Rosji ,na Ukrainie i Chinach

Kasia_LX16: Jaką najbardziej zwariowaną rzecz pan zrobił w swoim życiu?

Oleksandr Nikitin:zostałem aktorem i nikomu nie radze tego robić:)

ola_s: czy lubi Pan piłkę nożną , jakiej drużynie Pan kibicuje ( ja Włochom ) ?

Oleksandr Nikitin:tak lubie kibicuje Chelsea London

Kasia_LX16: Co pan sądzi o polakach?

Oleksandr Nikitin:nie ma różnicy między Polakami Ukraińcami Rosjanami

clementine: Czy ma pan jakieś swoje ulubione miedjsce w polsc e?

Oleksandr Nikitin:bardzo podoba mi się Kraków i chciałbym pojechać w góry i nad polskie morze

olciad: Gdzie wolalby pan mieszkac w Polslce na Ukrainie czy w Rosij?

Oleksandr Nikitin:w Australii

ola_s: ulubiony polski film , czy w ogóle obejrzał Pan jakiś polski film ?

Oleksandr Nikitin:Na dobre i na złe:)

clementine: Praca czy rodzina ? Co jest dla pana ważniejsze ?

Oleksandr Nikitin:rodzina a praca to dla rodziny

edziazgredzia: Jest Pan bardzo Przystojnym męzczyzna czy kobiety gdy widuja pana na ulicy to proszą o autografy jak tak to czy chetnie je Pan rozdaje?

Oleksandr Nikitin:tak proszą o autografy i bardzo chętnie je rozdaje i zdążają się nawet mężczyźni dla swoich córek

kinga2424: czy chciałby pan wystąpic w programie jak oni spiewaja

Oleksandr Nikitin:w Rosji jest taki program Boks z gwiazdami i jeszcze gwiazdy w cyrku

clementine: Czy jest Pan znanym aktorem w Rosji?

Oleksandr Nikitin:tak

Kasia_LX16: Jak czuje się pan przed kamerami? Nie ma pan tremy?

Oleksandr Nikitin:jeżeli człowiek się boi to nie istnieje a kamery nie gryza

clementine: Bardziej podobają się panu polskie czy rosyjskie piosenki?

Oleksandr Nikitin:Ukraińskie

clementine: Szybko oswoił się pan w polsce czy sprawiało to panu trudność?

Oleksandr Nikitin:dobremu bardzo łatwo przyzwyczaić

Assia: czy zdarza sie, że ludzie na ulicy biorą pana za postać graną w serialu??

Oleksandr Nikitin:tak zdarza się

Sylvia205: Dzień dobry. Uwielbiam pana role. Tylko dlatego ogładam ten serial. Jak długo będzie pan w nbim występował?

Oleksandr Nikitin:to jest tajemnica nie wiem to nie zależy ode mnie

clementine: Jest Pan baaaaardzo wysoki ! Ile pan ma wzrostu?

Oleksandr Nikitin:195cm

Assia: z kim z ekipy na dobre i na złe ma Pan najlepszy kontakt??

Oleksandr Nikitin:ze wszystkimi

Oleksandr Nikitin:bardzo dziękuję za rozmowę i zapraszam na kolejny czat

Wypowiedzi notował: Jarek
Moderowała: Iwonka
Fotki na stronie: Daniel

Offline

 

#2 2009-09-06 11:58:51

MeG-18

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 37
Punktów :   

Re: Wywiady i arytykuły

Oleksandr Nikitin ze swoją dziewczyną Nadją. (Oko Cyklopa) Odkąd Oleksandr Nikitin gra Roberta Donovana w "Na dobre i na złe”, na forach internetowych zapanowało istne szaleństwo! Fanki aktora na każdym kroku zachwycają się jego urodą i wyznają mu miłość.

* Podobno miał pan dołączyć do obsady "Na dobre i na złe” już w 2000 roku?

- Przyjechałem wtedy do Polski i początkowo wszystko dobrze się układało. Dostałem tekst po rosyjsku, którego szybko się nauczyłem, miałem próby z Małgorzatą Foremniak i producenci serialu stwierdzili, że się nadaję. Postawili tylko warunek, że muszę nauczyć się mówić po polsku. Miałem cztery dni, żeby przygotować się do dwóch odcinków! Pojechałem do Kijowa, gdzie wtedy mieszkałem, przemyślałem sprawę i stwierdziłem, że to nie ma sensu.

* Z drugiej propozycji już pan skorzystał.

- Teraz jest o wiele łatwiej, bo dostaję teksty zapisane fonetycznie w języku polskim. Poza tym mam więcej czasu, żeby się ich uczyć, bo przychodzą do mnie pocztą elektroniczną. Zaznajamiam się z nimi w domu, a w Polsce dopracowuję tylko dykcję.

* Jak się pan czuje na planie serialu?

- Bardzo dobrze - wszyscy są dla mnie niezwykle życzliwi. Jeszcze nie potrafię mówić w waszym języku, ale już dużo rozumiem. To na pewno ułatwia mi pracę.

* Gdzie pan mieszka, kiedy jest pan w Polsce?

- W hotelu w Sękocinie, niedaleko szpitala w Leśnej Górze (śmiech).

* Czym pan przyjeżdża do Warszawy?

- Zazwyczaj pociągiem. To dla mnie najwygodniejszy środek lokomocji. Podróż trwa mniej więcej 19 godzin, więc mam czas i na odpoczynek, i na pracę. W drodze do Polski uczę się kwestii do "Na dobre i na złe”, a jadąc do Moskwy przyswajam teksty do rosyjskich produkcji.

* Podobno Donovan ze względu na zły stan zdrowia trafi do szpitalnego łóżka. To prawda?

- Nie mogę powiedzieć, czy trafi do szpitala, bo to tajemnica, którą powinni rozwiązać przed telewizorami widzowie. Powiedzmy, że Donovan musi brać witaminki na uspokojenie (śmiech). To bardzo złożony charakterologicznie człowiek, który ma pewne odchylenia…

* Pewnie psychiczne, bo w jednym z odcinków będzie twierdził, że jest potomkiem rodu Romanowów…

- A dlaczego miałby nie być? (śmiech).

* Jak ułożą się relacje pana bohatera z Meg?

- Donovan bardzo ją kocha i jest w stanie poświęcić dla niej życie. Przyjechał specjalnie do Polski, żeby ją odzyskać. Oczywiście będzie mu trudno, ale przeszkody sprawiają, że miłość rośnie w siłę.

* Donovan zapłaci zaległe pieniądze za wynajem kliniki?

- Pojawią się pewne komplikacje. Wydaje mi się, że to może być z jego strony przemyślany manewr. Może nie płaci, bo chce, by Meg (Maja Ostaszewska) zwróciła na niego uwagę?

* Jaki facetem tak naprawdę jest Donovan?

- Na pewno ma ogromny temperament - cały czas kipią w nim emocje. Z drugiej strony jest zakompleksiony. Ranią go błahostki, wszystko bierze do siebie i nie ma dystansu do życia. Jeżeli coś nie idzie po jego myśli, to bardzo się denerwuje.

* Urodził się pan na Łotwie, wychował na Ukrainie, a teraz mieszka pan w Moskwie. Jakiej jest pan narodowości, bo się trochę pogubiłem?

- Moi rodzice są Rosjanami, ale ja jestem obywatelem Ukrainy.

* Jak się układa pana aktorska kariera na Ukrainie i w Rosji?

- Tak się składa, że przeważnie biorę udział w międzynarodowych produkcjach. W 2003 roku grałem główną rolę w chińsko-ukraińskim filmie "Szerszeń”. To historia o Włochu, który zmienia swoje zachowanie pod wpływem pewnych traumatycznych wydarzeń. Staje się bardzo złym człowiekiem, takim szerszeniem. Film powstał na Ukrainie - w Karpatach, na Krymie, we Lwowie i Kijowie. Zdjęcia trwały 8 miesięcy - to był naprawdę wielki projekt. Wystąpiłem także w ukraińsko-amerykańskim filmie, do którego zdjęcia powstawały w Izraelu i w innej międzynarodowej produkcji - "Stworzenie miłości”. Potem w ukraińskim serialu grałem rosyjskiego oficera, który podczas II wojny światowej ucieka do Francji i robi tam wielką karierę. Kiedyś pracowałem w Kijowie w jednym z najlepszych rosyjskojęzycznych teatrów na Ukrainie. Ale postanowiłem wyjechać do Moskwy, gdzie mogę skupić się na rolach w filmach i serialach.

* To prawda, że jest pan rozwodnikiem?

- Tak, jestem po rozwodzie. Owocem tego małżeństwa jest mój 10-letni synek Ilia, którego bardzo kocham. Mieszka z mamą w Kijowie. Utrzymujemy stały kontakt telefoniczny i dosyć często się widujemy. Staram się do niego przejeżdżać przynajmniej raz w miesiącu.

* A teraz jest pan z kimś związany?

- Mam narzeczoną, z którą zamierzam się w czerwcu pobrać. Jestem w niej zakochany nad życie, a ona kocha mnie. Nazywa się Nadezhda Bakhtina i jest bardzo znaną i popularną w Rosji aktorką. Poznaliśmy się podczas zdjęć do jednego z seriali. Mieszkamy w Moskwie.

* Planujecie dzieci?

- Jak Bóg da, to będziemy je mieli. Obydwoje bardzo tego chcemy.

* Nadezhda nie boi się, że macierzyństwo przeszkodzi jej w karierze aktorskiej?

- Jesteśmy ludźmi, którzy normalnie patrzą na świat. Słuchamy tego, co nam dyktuje serce. Najważniejsze są dla nas rodzina i uczucia. Dopiero potem jest zawód. Kariera teraz jest, później jej nie ma. Jeżeli zdarzy się tak, że nie będę dostawał kolejnych ról, to zajmę się czymś innym.

* Na przykład czym?

- Gdy byłem studentem, robiłem remonty w domach bogatych ludzi. Trzeba było dawać sobie jakoś radę. Dużo się wtedy nauczyłem i myślę, że bez problemu mógłbym teraz pracować w takim fachu.

* Trenował pan kiedyś jakiś sport?

- Grałem w siatkówkę, sporo pływałem, trenowałem kick-boxing, a w szkole filmowej uczyłem się szermierki. Bardzo mi się spodobało fechtowanie i nawet wykorzystałem kiedyś moje umiejętności w teatrze. W jednym z przedstawień miałem 5-minutowy pojedynek! Cięcia, sparowanie ciosów, atak, obrona. Ah, działo się!

* Co pan robi w wolnym czasie?

- Staram się mówić jak najwięcej po rosyjsku, bo jak wracam do Moskwy, to wplatam w moje wypowiedzi dużo polskich słów (śmiech). Ciągle mówię "cześć”. Poza tym odpoczywam. Chodzę do muzeów, czytam książki, spaceruję w lesie. Bardzo lubię siedzieć przy ognisku. - Nadja gra na gitarze, ja śpiewam. To jest dla mnie prawdziwy relaks. Czasami oglądam także telewizję. Najchętniej filmy i ewentualnie wiadomości.

Kuba Zajkowski

Offline

 

#3 2009-09-06 11:59:53

MeG-18

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 37
Punktów :   

Re: Wywiady i arytykuły

Wywiad z Oleksandrem Nikitinem z gazety "Serial" - ukazujący się na Ukrainie , dzięki Konfeto4ka, przysłała mi tekst po rosyjsku , nie wszystko przetłumaczyłam bo nie było w słowniku z którego korzystam. Tłumaczyłam każde słowo osobno , dlatego to tak wyszło, wśród naszych słów są słowa rosyjskie, może ktoś znajdzie lepszy , dokładniejszy słownik i będzie mu się chciało pobawić w tłumacza , a potem podzielić się z nami będę wdzięczna i z góry wielkie dzięki 

Spojrzenie na Aleksandra Nikitina, невольно cieszymy się ze nie tylko Hollywoodowi są pisani przystojniacy.
W serialu aktor gra: osiągającego sukcesy, pewnego siebie biznesmena z  marzeń dziewczynami.

O.N. - ja zakochałem się w Cygance?

Aleksandr, śledząc  za panem w kadrze, zrozumiałam swoje myśli o tym, że w rosyjskim czasie pan jakby bawił sie w obcokrajowca

O.N. - ja do 5 roku życia mieszkałem w Rydze, prawie za granicą!, No i przez moje częste przeziębienia, moja rodzina pojechała na Ukrainę,
       także w paszporcie jest Ukrainiec, a narodowość Rosjanin, obecnie mieszkam w Moskwie.

Jak pan zaczynał aktorską karierę, a potem przyjechał podbijać Białokamiennym?

O.N. - Tak, pracowałem najpierw w Charkowie, Doniecku, Kijowie 6 lat odrąbałem.

A do Moskwy kiedy zdecydował się pan przeprowadzić?

O.N. - To bardzo romantyczna historia. Ja wtedy tylko zacząłem występować w filmie, otóż tam mnie i настигло wielkie znaczenie.
Ja zakochałem się w mojej partnerce, my zrozumieliśmy że nie możemy żyć bez siebie, to dlatego postanowiłem przeprowadzić się do Moskwy.

Dniem - pracuję , nocą -jeżdżę

O.N. - Trudno było zacząć wszystko od nowa, co to znów udowodnić, zatwierdzić na nowym miejscu?
       Tak się stało że pewnego razu po przyjeździe u mnie zaczął się прект do Polski
       Dlatego w Moskwie bywałem przejazdem, a w teatrze nie wyrywałem się wogóle -  występować mnie bardzo podobało

Jak pana Polacy znaleźli?

O.N. - To dla mnie do dziś jest zagadką! powinienem był występować 4 dni a zostałem tam na 9 miesięcy, myślałem postradam zmysły.
       Brałem dyktafon, słuchałem jak wymawia się każdy wyraz po polsku, a potem czytałem scenariusz.
       Okazało  się nigdy tyle tekstu nie wypowiem! Potem już normalnie język oswoiłem. No te zdjęcia były wielką próbą dla mojej rodziny-
       żona została w domu.

Pan widział opinie o sobie na forach? Tam są takie wyznania że pana kochają

O.N. - Na polskie nie zaglądałem, tylko zdjęcia ściągałem. Teraz mnie to nie interesuje. chociaż naturalnie, przyjemne że komuś się
       podobam ( śmiech )

Kiedy uznali, co w Kijowie przedstawiają zdjęcia, z poczuciem? Wciąż jednak tyle tu przeżyli?

O.N. - Ja myślę tak, że pogodzić dwa projekty, a potem dodano jeszcze jeden trzeci.W wymnku tego nocowałem prawie cały czas w pociągu
       parę dni w domu i znowu w drogę

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.battlekings.pun.pl www.biomed-pollub.pun.pl www.28dwiescie.pun.pl www.thawmody.pun.pl www.ligagenerallyf1.pun.pl